Temat
:
Hip Hop, Jazz ,Elektronika itd - czyli z dala od komercji
Wyświetl pojedynczy post
matheo91
Member
Od: 11.2008
Offline
#
842
07.01.2011, 12:58
Odsłuch kawałka z nowej płyty VNM. Teraz w ciemno idę po płytę do empiku.
http://www.youtube.com/watch?v=IKh-8...layer_embedded
matheo91
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do matheo91
Znajdź inne posty napisane przez matheo91