Wyświetl pojedynczy post
polska.mysl.szkoleniowa
Senior Member
 
Od: 03.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#39334
Stary 07.01.2011, 12:38
lazy napisał(a):Wyświetl post
Jeszcze dwie uwagi:
1) kontakty Stana
2) 31 stycznia
1) Człowieku, jakie kontakty? Facet siedział ostatnie dwa lata w Chinach czy innym Wietnamie, a gdy wrócił biliśmy się o tych samych zawodników, co Legia i Lech. Zadzwonić do kilku stajni menedżerskich, to umiał też Bednarz, a jeszcze nam Marcelo wynalazł i nawet tego kulawego, ale robiącego wiele pożytecznego chaosu na boisku Diaza. Obu opyliliśmy za grube sumy. Kogo z zaciągu Holendra da się sprzedać za dużą sumę?
2) Ale co mnie obchodzi, kiedy kończy się okienko w Europie. Nas nie stać na dobrych piłkarzy, to proponujmy już wcześniej dobre warunki średnim. Tak, żeby byli nasi. Naprawdę musimy się targować o każdą złotówkę i wyrywać graczy spadkowiczom 2 ligi niemieckiej? Zaklepmy sobie przed okienkiem jeszcze dwa transfery i wszyscy będą zadowoleni.
Odpowiedz cytując