tomasz_19 napisał(a):

chciałeś zabłysnąć i Ci się nie udało nie mówię, że Collins byłby dla nas wzmocnieniem, ale to że gość nie strzelał mnóstwo bramek w MLS o niczym jeszcze nie świadczy... Pamiętasz może jak Franek próbował zwojować tą ligę? udało mu się? nie. Powrócił do Polski i z miejsca stał się wiodącą postacią Jagi, wręcz liderem i jej kapitanem, strzelając dla swojego klubu mnóstwo bramek mimo 30 paru lat na karku, także nie osądzaj piłkarza tylko dlatego, że mu nie wyszło w MLS...
|
Czekałem na ten przykład, prawda jest taka że Frankowski mógł wciągnąć tą ligę nosem, w debiucie strzelił 2 gole, potem dostał ławę, a nie dla tego że nie potrafił grać tylko dlatego, że wręcz w tym klubie obowiązkiem trenera było wystawianie tego meksykanina Blanco, kibice dla niego przychodzili na mecze, laski za nim szalały, dlatego Franek po prostu nie grał, nie to że był za słaby.
Popytaj się naszych kibiców w USA co o tym sądzą, powiedzą Ci to samo, a liga podobno nie jest w cale lepsza od naszej.