tomasz_19 napisał(a):

chciałeś zabłysnąć i Ci się nie udało nie mówię, że Collins byłby dla nas wzmocnieniem, ale to że gość nie strzelał mnóstwo bramek w MLS o niczym jeszcze nie świadczy... Pamiętasz może jak Franek próbował zwojować tą ligę? udało mu się? nie. Powrócił do Polski i z miejsca stał się wiodącą postacią Jagi, wręcz liderem i jej kapitanem, strzelając dla swojego klubu mnóstwo bramek mimo 30 paru lat na karku, także nie osądzaj piłkarza tylko dlatego, że mu nie wyszło w MLS...
|
Parę stron temu, były podane jego statystyki z poprzednich sezonów. Nie były to statystki powalające na kolana i nie chodzi tu tylko o MLS.