Niko22 napisał(a):

|
no nie ma sie czym martwić bo żaden z tych co odeszli nie prezentował super niewiadomo jakiego poziomu o pawełku super powiedział Iwan zagrał może dobre ostatnie 3 miesiące ale tak to zawsze poniżej poziomu, piotruś brożek ten który tak bardzo nakłaniał trenera by zobaczył sobie powtórki meczu z totenhamem beitarem czy barceloną na prawdę żenujące ciekawe co on chciał osiągnąć przynajmniej dostał fajną ripostę od Maskanta że widział mecz Karabachem, och i pawęł brożek strzelał bo strzelał ale jak mu wystawili do pustej no taka prawda był kosa i zieniu to pykał brameczki w tym sezonie na koniec coś sie ruszyło i też miał setki to coś tam nastrzelał ale to nie tym napastnika typu żurawski za dawnych lat zwód jeden drugi strzał za 16metrów i okno oj nie nie ma co płakać bo bardziej mi było żal jak Kosowski odchodził po raz drugi czy też nawet Baszczu niż teraz trójka naszych gwiazdorów
|
Powiem szczerzę, trudno się czyta takie brednie napisane przez kibica Wisły,
Jeśli chodzi o Pawła to pooglądaj sobie mecze z 4 ostatnich sezonów bo prawdopodobnie ich nie widziałeś i zobacz kto ciągnął cały ten wózek, jeśli chodzi o ofensywę.
Piotrek Brożek również bardzo solidny zawodnik, przy odpowiedniej motywacji był często najlepszy na boisku, przypomnij sobie kto wchodził ze złamaną ręką w Salonikach wywalczył rzut wolny po którym Nikola strzelił gola, a w dogrywce kto zrobił akcję bramkową. Jeszcze wcześniej ten sam zawodnik strzelił bardzo ważną bramkę Mattersburgowi dającą nam spokój. Czesto uważany za najlepszego lewegp obrońce ligi.
Mario: Jovanić przegrał z nim rywalizację co mówi nam wszystko w tej kwestii, a trener nie mógł przecież kierować się sympatiami bo przychodził do klubu nie znając żadnego z nich. Jovanić nawet lepiej mówi po angielsku niż Pawełek, niektóre media sugerowały że grają Ci którzy lepiej dogadują się z trenerem co jest oczywiście bzdurą.
Okienka transfer do złudzenia przypomina wiele poprzednich chodź wiem, że mamy dostęp do małego skrawka wiedzy podawanego przez media, zbymaka itp.
Zawodnicy z górnych list jak Ubiparpi, który czeka na ofertę Partizana Belgrdan czy Delev, odpadają za to pojawiają się coraz to nowsze wynalazki typu Perrone, Colins - trzymajmy się z daleka od tego gościa, jak ktoś nie strzela w MSL to znaczy że jest już z nim naprawdę źle.