Wyświetl pojedynczy post
westersyl
Guest
 

Ignoruj użytkownika Pomoc
#39330
Stary 07.01.2011, 12:24
Niko22 napisał(a):Wyświetl post
no nie ma sie czym martwić bo żaden z tych co odeszli nie prezentował super niewiadomo jakiego poziomu o pawełku super powiedział Iwan zagrał może dobre ostatnie 3 miesiące ale tak to zawsze poniżej poziomu, piotruś brożek ten który tak bardzo nakłaniał trenera by zobaczył sobie powtórki meczu z totenhamem beitarem czy barceloną na prawdę żenujące ciekawe co on chciał osiągnąć przynajmniej dostał fajną ripostę od Maskanta że widział mecz Karabachem, och i pawęł brożek strzelał bo strzelał ale jak mu wystawili do pustej no taka prawda był kosa i zieniu to pykał brameczki w tym sezonie na koniec coś sie ruszyło i też miał setki to coś tam nastrzelał ale to nie tym napastnika typu żurawski za dawnych lat zwód jeden drugi strzał za 16metrów i okno oj nie nie ma co płakać bo bardziej mi było żal jak Kosowski odchodził po raz drugi czy też nawet Baszczu niż teraz trójka naszych gwiazdorów
Powiem szczerzę, trudno się czyta takie brednie napisane przez kibica Wisły,
Jeśli chodzi o Pawła to pooglądaj sobie mecze z 4 ostatnich sezonów bo prawdopodobnie ich nie widziałeś i zobacz kto ciągnął cały ten wózek, jeśli chodzi o ofensywę.

Piotrek Brożek również bardzo solidny zawodnik, przy odpowiedniej motywacji był często najlepszy na boisku, przypomnij sobie kto wchodził ze złamaną ręką w Salonikach wywalczył rzut wolny po którym Nikola strzelił gola, a w dogrywce kto zrobił akcję bramkową. Jeszcze wcześniej ten sam zawodnik strzelił bardzo ważną bramkę Mattersburgowi dającą nam spokój. Czesto uważany za najlepszego lewegp obrońce ligi.

Mario: Jovanić przegrał z nim rywalizację co mówi nam wszystko w tej kwestii, a trener nie mógł przecież kierować się sympatiami bo przychodził do klubu nie znając żadnego z nich. Jovanić nawet lepiej mówi po angielsku niż Pawełek, niektóre media sugerowały że grają Ci którzy lepiej dogadują się z trenerem co jest oczywiście bzdurą.

Okienka transfer do złudzenia przypomina wiele poprzednich chodź wiem, że mamy dostęp do małego skrawka wiedzy podawanego przez media, zbymaka itp.
Zawodnicy z górnych list jak Ubiparpi, który czeka na ofertę Partizana Belgrdan czy Delev, odpadają za to pojawiają się coraz to nowsze wynalazki typu Perrone, Colins - trzymajmy się z daleka od tego gościa, jak ktoś nie strzela w MSL to znaczy że jest już z nim naprawdę źle.
Ostatnio edytowane przez westersyl : 07.01.2011 o godz. 12:30.
Odpowiedz cytując