Wyświetl pojedynczy post
Niko22
Junior Member
 
Od: 12.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#39329
Stary 07.01.2011, 12:11
a transfery będą i myśle ze lepiej trenować jakiegoś zagranicznego 2 sezony i sprzedawać niż ciągle trzymac na siłe polskich grajków dla których po kilku sezonach brakuje już ambicji do walkii
Odpowiedz cytując