Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
Niko22
Junior Member
Od: 12.2009
Offline
#
39329
07.01.2011, 12:11
a transfery będą i myśle ze lepiej trenować jakiegoś zagranicznego 2 sezony i sprzedawać niż ciągle trzymac na siłe polskich grajków dla których po kilku sezonach brakuje już ambicji do walkii
Niko22
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Niko22
Znajdź inne posty napisane przez Niko22