|
no nie ma sie czym martwić bo żaden z tych co odeszli nie prezentował super niewiadomo jakiego poziomu o pawełku super powiedział Iwan zagrał może dobre ostatnie 3 miesiące ale tak to zawsze poniżej poziomu, piotruś brożek ten który tak bardzo nakłaniał trenera by zobaczył sobie powtórki meczu z totenhamem beitarem czy barceloną na prawdę żenujące ciekawe co on chciał osiągnąć przynajmniej dostał fajną ripostę od Maskanta że widział mecz Karabachem, och i pawęł brożek strzelał bo strzelał ale jak mu wystawili do pustej no taka prawda był kosa i zieniu to pykał brameczki w tym sezonie na koniec coś sie ruszyło i też miał setki to coś tam nastrzelał ale to nie tym napastnika typu żurawski za dawnych lat zwód jeden drugi strzał za 16metrów i okno oj nie nie ma co płakać bo bardziej mi było żal jak Kosowski odchodził po raz drugi czy też nawet Baszczu niż teraz trójka naszych gwiazdorów
|