Wyświetl pojedynczy post
emj10
Senior Member
 
Od: 05.2006
Skąd: Opoczno/Warszawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#379
Stary 07.01.2011, 12:01
W czerwcu stadion ma być już skończony. Poza tym Wrocław to takie niemieckie miasto, więc dla Kliczki nie ma różnicy czy Hamburg, czy Wrocław.

Adamek zaryzykował, ale w sumie to dla niego ostatni dzwonek na taką walkę, bo ile można walczyć ze średniakami w HW?
Odpowiedz cytując