Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#39326
Stary 07.01.2011, 11:31
Arapaho napisał(a):Wyświetl post
Może jestem małej wiary - ale jeśli na pierwszy obóz pojawią się klasowy napastnik ( w sensie nie no name z Gabonu) , stoper, lewy obrońca i bramkarz - to będzie to szok.
Poza tym taki zestaw oczekiwaliśmy zanim odeszli bracia i Pawełek - to teraz właściwie powinno pojawić się 2 x napastnik,2x lewy obrońca, bramkarz, 1-2 x stoper
'oczekiwaliśmy ' to chyba chodzi o kibiców

zanim odeszli Pawełek i Bracia Brożkowie , klub mówił o dwch transferwach : stoper i napastnik
lewego obrońcy klub nie poszukiwał , mówił o tym Maaskant w jednym z wywiadów

więc realnie możemy się spodziewać dwóch napastników , jednego lewego pomocnika/lewego obronce , stopera i MOŻE bramkarza .
4/max 5 transferów , a nie jak piszesz 7 .

kadre mamy słabą , ale nie najsłabszą . Słabszą miał Skorża na dwumecz z Levadią i Kasperczak na starcie przygootowań do ostatniego sezonu .

Na razie fakt braku transferow nie jest niepokojący , ale jeśli do przyszłego piątku dalej nikogo nie zakontaktujemy to już będzie dziwne .
Odpowiedz cytując