bódyń napisał(a):

|
Ty to chyba uwazasz pawelka za rewelacyjnego bramkarza. Mowiac , ze mecz wybronil mam na mysli, ze zrobci cos ponad to co powinien. Obronil nieprawdopodobne pilki. Mecz z Legia?Jedno sam na sam manu to troche za malo by mowic o wybronieniu meczu. A wynik jaki byl taki byl. Cracovia? Gdzie te jego interwencje? Widze, ze normalne intwerwencje bramkarza nazywasz "wybronieniem meczu". generalnie nie zatesknimy za tym srednim bramkarzem. trudno wyobrazic sobie wiekszego Pana Babola(no moze Cabaj)
|
Kolego skoro te interwencje nazywasz 'normalnymi' interwencjami, to jakim cudem kazda puszczona bramke nazywasz wielkim bledem, babolem i .... wie czym jeszcze ? Hipokryzja ? Czy podazasz z nowa moda ?