Wyświetl pojedynczy post
lazy
Senior Member
 
Od: 10.2003
Skąd: strefa chillout'u

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#39323
Stary 07.01.2011, 11:20
Jeszcze dwie uwagi:
1) oczywiście kontakty Stana to nie wszystko. Bez pieniędzy nie da się przeprowadzić żadnego transferu. Myślę jednak że pieniądze są - poza tymi z transferów są jeszcze zaoszczędzone na kontraktach sprzedanych piłkarzy. Oczywiście nie mam złudzeń że obracamy jakimiś niewyobrażalnymi kwotami. Ale pamiętajmy że koszty nowego piłkarza to: kwota transferowa + prowizja dla menadżera + suma dla piłkarza za podpisanie kontraktu + wynagrodzenie piłkarza.

2) co do terminu transferów - pamiętajmy że okienko transferowe w zachodniej Europie zamyka się 31 stycznia. Po tym terminie piłkarze będą tańsi, bardziej zdesperowani i ... niestety przebrani.
c.d.n.
Odpowiedz cytując