|
Jeszcze dwie uwagi:
1) oczywiście kontakty Stana to nie wszystko. Bez pieniędzy nie da się przeprowadzić żadnego transferu. Myślę jednak że pieniądze są - poza tymi z transferów są jeszcze zaoszczędzone na kontraktach sprzedanych piłkarzy. Oczywiście nie mam złudzeń że obracamy jakimiś niewyobrażalnymi kwotami. Ale pamiętajmy że koszty nowego piłkarza to: kwota transferowa + prowizja dla menadżera + suma dla piłkarza za podpisanie kontraktu + wynagrodzenie piłkarza.
2) co do terminu transferów - pamiętajmy że okienko transferowe w zachodniej Europie zamyka się 31 stycznia. Po tym terminie piłkarze będą tańsi, bardziej zdesperowani i ... niestety przebrani.
|