|
Nie ma szans na zawodników przed zgrupowaniem, przede wszystkim dlatego, że chcąc ściągnąć w miarę dobrego grajka, trzeba czekać, bo tacy mają zapewne lepsze oferty od tej co daje Wisła (a ostatnio groszem to nie śmierdzimy) i nasz wariant traktują jako rezerwowy. Bardzo rezerwowy. A, że Staszek powiedział, że złomu nie będzie ściągał (i ma rację, bo sobie tylko siary narobi), to pewnie w tej rundzie będzie 1-2 transfery. Na pewno napastnik i środkowy obrońca. A co z resztą? Pewnie raczej na zasadzie jak się uda/zgodzi, może Staszek przekona, jedyna nadzieja w nim. Bo atuty finansowe i sportowe po naszej stronie nie są.
PS: kiedy ten Ghańczyk ma przyjechać na testy medyczne? Przynajmniej wg prasy w jego kraju?
|