Wyświetl pojedynczy post
jendrus
Senior Member
 
Od: 09.2010
Skąd: Tarnów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#39317
Stary 07.01.2011, 10:53
Wszyscy piszecie że jakie to Stan mam kontakty itd. Może i ma ale za darmo lub po "promocyjnej cenie" nikt nie odda nikomu db piłkarza.. Tak czy siak myszą kasę wyłożyć z klubu bo znajomości Stana nic nie dadzą!
Odpowiedz cytując