BronekTS napisał(a):

|
No ale co to w ogóle za głupie pytanie skąd wie ? Nie wie, tylko podejrzewa że tak może być i ma całkowitą rację bo to niestety częsty przypadek u nas. Brakowało nam obrońcy bocznego, ewentualnie środkowego i jakiegoś młodego napastnika, teraz na wczoraj potrzebujemy jeszcze dodatkowo napastnika klasowego od zaraz i do tego bramkarza. Dawno już kadra Wisły nie wyglądała tak ubogo.
|
Ty naprawdę wierzysz że taki gość jak Stan nie ma w kajeciku setek nazwisk ciekawych piłkarzy? Że jego wiedza opiera się na codziennej porannej prasówce?
Sorry ale Ci ludzie zajmują się profesjonalnie futbolem nie tak jak my - forumowicze.
Czy ktoś z was ma doświadczenia z załatwianiem transferów piłkarzy? Nie pytam o FM. Trzeba być naiwnym żeby wierzyć że to kwestia kilku telefonów, potem jedne negocjacje i podpisanie kontraktu.
Takie demagogiczne bajki to możecie sobie...