Wyświetl pojedynczy post
zielak14
Senior Member
 
Od: 03.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#39315
Stary 07.01.2011, 10:25
jak na pierwszym zgrupowaniu nie zobaczymy jakiegos stopera i napastnika to czarno to widze... znowu beda pozniej na siłe srowadzać... Beto i inne wynalazki
Odpowiedz cytując