Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
zielak14
Senior Member
Od: 03.2009
Offline
#
39315
07.01.2011, 10:25
jak na pierwszym zgrupowaniu nie zobaczymy jakiegos stopera i napastnika to czarno to widze... znowu beda pozniej na siłe srowadzać... Beto i inne wynalazki
zielak14
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do zielak14
Znajdź inne posty napisane przez zielak14