Wyświetl pojedynczy post
Arapaho
Senior Member
 
 
Od: 06.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#39314
Stary 07.01.2011, 10:10
Może jestem małej wiary - ale jeśli na pierwszy obóz pojawią się klasowy napastnik ( w sensie nie no name z Gabonu) , stoper, lewy obrońca i bramkarz - to będzie to szok.
Poza tym taki zestaw oczekiwaliśmy zanim odeszli bracia i Pawełek - to teraz właściwie powinno pojawić się 2 x napastnik,2x lewy obrońca, bramkarz, 1-2 x stoper
Odpowiedz cytując