AYALA napisał(a):

|
w jaką częśc nogi najlepiej trafic przeciwnika żeby od razu upadł na glebe ? Piszczel ? kostka ? kolano ? Czy jest to bez znaczenia bo liczy sie siła uderzenia ? Oczywiście mam na myśli uderzenie z nogi.
|
Ale zadałeś pytanie.....widzialem knokdowny od podcieć (czyli powiedzmy okolice kostki/piszczeli), low kicków (udo). Technika x siła x środek ciężkości przeciwnika w danym momencie- to cała tajemnica.
Zasadniczo kopnięcia nożne na dół nie są stricte nokautujące ( mówię o pojedynczych) to potrafia tylko najlepsi, ew.jeśli jest duża dysproporcja masy czy umiejętności przeciwników. Co innego kilka serii uderzeń na udo które mogą spowodować skuteczne wyeliminowanie przeciwnika z walki