Wyświetl pojedynczy post
Arapaho
Senior Member
 
 
Od: 06.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#69
Stary 07.01.2011, 10:01
AYALA napisał(a):Wyświetl post
w jaką częśc nogi najlepiej trafic przeciwnika żeby od razu upadł na glebe ? Piszczel ? kostka ? kolano ? Czy jest to bez znaczenia bo liczy sie siła uderzenia ? Oczywiście mam na myśli uderzenie z nogi.
Ale zadałeś pytanie.....widzialem knokdowny od podcieć (czyli powiedzmy okolice kostki/piszczeli), low kicków (udo). Technika x siła x środek ciężkości przeciwnika w danym momencie- to cała tajemnica.
Zasadniczo kopnięcia nożne na dół nie są stricte nokautujące ( mówię o pojedynczych) to potrafia tylko najlepsi, ew.jeśli jest duża dysproporcja masy czy umiejętności przeciwników. Co innego kilka serii uderzeń na udo które mogą spowodować skuteczne wyeliminowanie przeciwnika z walki
Odpowiedz cytując