|
No ale co to w ogóle za głupie pytanie skąd wie ? Nie wie, tylko podejrzewa że tak może być i ma całkowitą rację bo to niestety częsty przypadek u nas. Brakowało nam obrońcy bocznego, ewentualnie środkowego i jakiegoś młodego napastnika, teraz na wczoraj potrzebujemy jeszcze dodatkowo napastnika klasowego od zaraz i do tego bramkarza. Dawno już kadra Wisły nie wyglądała tak ubogo.
|