Wyświetl pojedynczy post
skeba
Senior Member
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#39311
Stary 07.01.2011, 09:24
Poczekajmy z opiniami do 16 stycznia, bo jak do tej pory nie zakontraktują przynajmniej 2 zawodników to będzie kpina.
Powtórzy się znów sytuacja, kiedy ściągniemy zawodników dopiero na 2 obóz i nie zgrają się z drużyną zupełnie.
Odpowiedz cytując