Wojtas napisał(a):

Kariere Pawla moza podzilc dwojako
1.Pawel przed kontuzja w Belchatowie ,i przed "transferem" do Fulham
2.-Pawel po kontuzjii w Belchatowie i po niedoszlym transferze do Fulham
z uwagi ze mam do niego szacunek zapamietam Pawla z punktu numer 1.
|
Był jeszcze 3 etap a właściwie pierwszy.Paweł Brożek który wydawał się być wiecznym nieudacznikiem.Nie był wcale taki młody a zawodził strasznie.Ja przyznaje się bez bicia że po tym sezonie 06/07 kompletnie w niego nie wierzyłem.To zresztą nie tylko ten sezon ale i poprzedni
Wyszło inaczej i bardzo się z tego cieszę.W Polsce Paweł pokazał że jest wartościowym zawodnikiem a takich jest niewielu.Nie czarujmy się - 'dziś' przeszedł o 'level' wyżej , tak jak jeśli chodzi o zarobki jak i poziom zespołu i ligi
Wygląda na to że ta makabrycznie wyglądająca kontuzja już po za nim, więc tylko życzyć by dał radę, co nie będzie proste.