Proud napisał(a):

Kurde, nie mogę zrobić printscreena, bo zamiast widoku gry, kopiuje mi to co mam na pulpicie w czasie gry? Wie ktoś może jak temu zaradzić?
Chciałem pokazać tego gościa, bo niesamowity jest.
|
alt + f9 screen zapisuje sie w moje dokumeny/sports interactive/fm 11