Wyświetl pojedynczy post
Tylko_Wisła!
Senior Member
 
 
Od: 09.2008
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5232
Stary 07.01.2011, 01:53
Proud napisał(a):Wyświetl post
Kurde, nie mogę zrobić printscreena, bo zamiast widoku gry, kopiuje mi to co mam na pulpicie w czasie gry? Wie ktoś może jak temu zaradzić?

Chciałem pokazać tego gościa, bo niesamowity jest.
alt + f9 screen zapisuje sie w moje dokumeny/sports interactive/fm 11
WISŁA TO MY !
Odpowiedz cytując