Wyświetl pojedynczy post
Orson
Senior Member
 
 
Od: 09.2003
Skąd: z AWFu

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5229
Stary 06.01.2011, 22:47
W kazdym FMie sa kluby kopalnie talentow, najbardziej spektakularna byla Gwardia Warszawa w CM01 bodajze gdzie Harasimowicz i Swietochowski byli najlepszymi graczami w calej grze, FM2009 (na patchu Przemoo) Bruk-Bet po ktoryms sezonie byl trzecim najbogatszym klubem w Polsce i generowaly sie w nim super talenty, ale takiego (prze)Kota to jeszcze nie bylo
...coście s....ysyny uczynili z tą krainą?
Odpowiedz cytując