Wyświetl pojedynczy post
KOMINEK
ANAJNARAB
 
 
Od: 05.2004
Skąd: od siebie

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#39307
Stary 06.01.2011, 22:29
Tu administracja. Czasem ludziom trzeba się dać wyszaleć tzw wentyl bezpieczeństwa. Bez odbioru.
Ps.Koniec pisania bzdur.
Ostatnio edytowane przez KOMINEK : 06.01.2011 o godz. 23:31.
Odpowiedz cytując