Wyświetl pojedynczy post
Proud
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 07.2007
Skąd: Bydgoszcz

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5227
Stary 06.01.2011, 22:14
Panowie, gram sobie w FM09 z patchem Przemoo(uaktualnienie składu)

Mam w składzie Polaka, Piotra Kota. Gość ma najlepsze parametry z całej gry. Po prostu masakruje. Wszystko prawie po 20. Kupiłem go za 300tys E z Nieczieczy

Miał ktoś coś podobnego? To stały element tego FMa?
Odpowiedz cytując