Panowie, gram sobie w FM09 z patchem Przemoo(uaktualnienie składu)
Mam w składzie Polaka, Piotra Kota. Gość ma najlepsze parametry z całej gry. Po prostu masakruje. Wszystko prawie po 20. Kupiłem go za 300tys E z Nieczieczy
Miał ktoś coś podobnego? To stały element tego FMa?