gigant napisał(a):

|
Jeszcze Gimenez. Dla nie wiedzących, ten co idzie.
|
Nie idzie. Czeka. Na lotnisku.
Ja osobiście mam mieszane uczucia co do tego okienka transferowego, ale jakiekolwiek merytoryczne opinie będzie można wydać w dniu pierwszego treningu oraz po zakończeniu okienka transferowego. Z jednej strony wiadomo jak wyglądało ostatnie kilka lat pod względem wzmocnień, prowizorka, ludzie sprowadzani po obejrzeniu ich na YT, "Moda na bramkarza" i inne. Z drugiej strony trzeba jednak wziąć pod uwagę, że zatrudnienie Basałaja a potem Valckx`a i Maaskanta musi nieść za sobą jakiś pozytywny ładunek, jakąś wskazówkę, że próbujemy iść ku lepszemu. Temu może służyć sukcesywne przewietrzanie składu, naturalnie pod warunkiem sprowadzenie wartościowych zastępców (z tym, że wiadomo jak to u nas jest).
Nazwiska które przejawiają się w prasie w 99% są wyssane z palca a media, z których zazwyczaj szydzicie (słusznie zresztą) takie jak Fakt, GW czy PS, w tym przypadku ich informacje apriorycznie przyjmujecie za fakty i potem beczycie na forum że nie kupiliśmy kogoś albo ktoś nam kogoś "podkupił". Zdecydujcie się - Fakt albo Fuckt, Wyborcza albo Wybiórcza.