Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
murray
Senior Member
 
 
Od: 05.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7781
Stary 06.01.2011, 18:43
Może dostali licencję jako "poduszka bezpieczeństwa" dla Cracovii.

PS. Murawski mógłby iść do Wisły.
Ostatnio edytowane przez murray : 06.01.2011 o godz. 19:28.
Odpowiedz cytując