Temat
:
Mam pytanie....
Wyświetl pojedynczy post
TSman
Banita
Od: 09.2006
Skąd: Zza Wisły
Offline
#
20220
06.01.2011, 18:41
Był kiedyś taki temat na kibice.net gdzie robiono projekty na dany temat np. ktoś tam powiedział że ma być patriotyczne i tak robiono. Może ktoś linka podrzucić albo nazwę tamtego tematu?
TSman
Zobacz publiczny profil
Znajdź inne posty napisane przez TSman