Wyświetl pojedynczy post
TSman
Banita
 
 
Od: 09.2006
Skąd: Zza Wisły

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20220
Stary 06.01.2011, 18:41
Był kiedyś taki temat na kibice.net gdzie robiono projekty na dany temat np. ktoś tam powiedział że ma być patriotyczne i tak robiono. Może ktoś linka podrzucić albo nazwę tamtego tematu?
Odpowiedz cytując