Wyświetl pojedynczy post
Żmijka
Forumowiczka z jadem. Nietrującym.
 
 
Od: 10.2003
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#39288
Stary 06.01.2011, 16:54
arbuz napisał(a):Wyświetl post
Tak dla przypomnienia dla tych wszystkich co maja krotka pamiec.

http://www.youtube.com/watch?v=WMXLosK7GOw


Niemam zalu do Mariusza ale mysle ze to dobry czas dla niego aby bronic w innym klubie.
Jak widac na filmiku Mariusz umie nawet bramki zdobywac
Nie no szkoda gadać ... za wyznacznik formy własnego zawodnika (już byłego) wrzucasz filmik w opisie którego nazwa klubu któremu ponoć kibicujesz pisana jest z małej litery i wybitnie przekręcana ... paranoja. Ciekawe czy to jakiś żyd, poznaniak czy warszawiak sobie stworzył takie dzieło i się cieszy przed monitorem. A jak widac razem z nim "kibice" Wisły Kraków ... cudownie.
Odpowiedz cytując