arbuz napisał(a):

Tak dla przypomnienia dla tych wszystkich co maja krotka pamiec.
http://www.youtube.com/watch?v=WMXLosK7GOw
Niemam zalu do Mariusza ale mysle ze to dobry czas dla niego aby bronic w innym klubie.
Jak widac na filmiku Mariusz umie nawet bramki zdobywac
|
Nie no szkoda gadać ... za wyznacznik formy własnego zawodnika (już byłego) wrzucasz filmik w opisie którego nazwa klubu któremu ponoć kibicujesz pisana jest z małej litery i wybitnie przekręcana ... paranoja. Ciekawe czy to jakiś żyd, poznaniak czy warszawiak sobie stworzył takie dzieło i się cieszy przed monitorem. A jak widac razem z nim "kibice" Wisły Kraków ... cudownie.