Tak dla przypomnienia dla tych wszystkich co maja krotka pamiec.
http://www.youtube.com/watch?v=WMXLosK7GOw
Niemam zalu do Mariusza ale mysle ze to dobry czas dla niego aby bronic w innym klubie.
Jak widac na filmiku Mariusz umie nawet bramki zdobywac
