Wyświetl pojedynczy post
arbuz
Senior Member
 
 
Od: 07.2009
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#39287
Stary 06.01.2011, 16:29
Tak dla przypomnienia dla tych wszystkich co maja krotka pamiec.

http://www.youtube.com/watch?v=WMXLosK7GOw


Niemam zalu do Mariusza ale mysle ze to dobry czas dla niego aby bronic w innym klubie.
Jak widac na filmiku Mariusz umie nawet bramki zdobywac
Ostatnio edytowane przez arbuz : 06.01.2011 o godz. 16:33.
Odpowiedz cytując