bódyń napisał(a):

A ile takich interwencji bylo? Pawelek byl(jest) slabym bramkarzem. Teraz mial kawalek rundy ktoa byla runda zycia (zawalil bramke w Zabrzu).W ciagu 5 lat wybronil nam moze 3-4 mecze. I tak w zeszlym sezonie wszystko robili obroncy.
Generalnie dobrze, ze mu nie dali podwyzki bo niby za co Za to dobrze bronil 3 meisiaca na 5 lat? bez przesady
|
Kawałek dobrej rundy, ale zawalił bramkę w Zabrzu, jasne najlepiej to wyszukajcie jeszcze kilka fatalnych interwencji, a i nie zapomnijcie jeszcze o za wysoko podniesionej nodze w meczu z Lechią Gdańsk, gdzie piłka w słupek uderzyła.
Każdy widzi tylko najgorsze mecze Pawełka w Wiśle. A jak dupę nam ratował z Arką, Pasami to nie ważne, ważne że zawalił bramkę w Zabrzu.
Lysy napisał(a):

Nie mamy o czym rozmawiać, bo nienawiść przesłania Ci obiektywizm. 3-4 mecze to wybronił nam ale w tej rundzie:
Arka, Cracovia, Legia czy Polonią Warszawa. Jeśli wg. Ciebie Pawełek jest bramkarzem słabym, to kim są ci których mamy w kadrze, bramkarzami TRAGICZNYMI? KATASTROFALNYMI? Oj jeszcze zatęsknimy za Mariuszem, zatęsknimy.
|
Również jestem podobnego zdania. Pożyjemy zobaczymy.