grzybek69 napisał(a):

|
Już chyba nie odpowie bo po ostatnich doniesieniach dostał bana! W sumie szkoda bo fajnie sie czytało jego tłumaczenia że to nie dziś tylko jutro bo zdarzyło się coś co nie miało się zdarzyć!!
|
Bana dostał nie za opowiadanie bajeczek (od tego ten wątek jest), tylko za wyzywanie innych od debili.
Piszę, żebyście nie myśleli, że zasady wątku się zmieniły. Nie, nadal można tutaj bawić się w proponowanie każdych, nawet nierealnych kandydatur do Wisły.