Wyświetl pojedynczy post
flamengista
Piknik
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Kraków/Bronowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8655
Stary 06.01.2011, 15:05
grzybek69 napisał(a):Wyświetl post
Już chyba nie odpowie bo po ostatnich doniesieniach dostał bana! W sumie szkoda bo fajnie sie czytało jego tłumaczenia że to nie dziś tylko jutro bo zdarzyło się coś co nie miało się zdarzyć!!
Bana dostał nie za opowiadanie bajeczek (od tego ten wątek jest), tylko za wyzywanie innych od debili.

Piszę, żebyście nie myśleli, że zasady wątku się zmieniły. Nie, nadal można tutaj bawić się w proponowanie każdych, nawet nierealnych kandydatur do Wisły.
Uma vez Flamengo, sempre Flamengo
Odpowiedz cytując