mulda napisał(a):

Wislacka polityka transferowa: tanio kupic, drogo sprzedac. Full stop.
A gdzie dobro zespolu i budowa druzyny, poszanowanie barw tradycji, przywiazanie do historii, myslenie przyszlosciowe ?
|
no tak, lepiej kupować drogo i za pożyczone pieniądze, powiększać deficyt a potem zdziwienie że będziemy od czwartej ligi zaczynać.