Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
mulda
Senior Member
Od: 12.2010
Offline
#
39277
06.01.2011, 14:34
Wislacka polityka transferowa: tanio kupic, drogo sprzedac. Full stop.
A gdzie dobro zespolu i budowa druzyny, poszanowanie barw tradycji, przywiazanie do historii, myslenie przyszlosciowe ?
mulda
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do mulda
Znajdź inne posty napisane przez mulda