dawid napisał(a):

|
transfermarkt.co.uk/en/thiago-carleto/profil/spieler_60982.html ciekawe czy coś by z tego było?
|
Jasne - miesięczny ban.
Za wyzywanie pracowników klubu od bandytów - podobnie. Ja w dobre intencje Basałaja nie wierzę, ale można te wątpliwości wyrazić w kulturalniejszy sposób. I nie narażając się na proces o zniesławienie.
Pamiętajcie - to forum publiczne i czytane przez pracowników klubu. Jeśli wydaje się Wam, że jesteście tutaj anonimowi - mylicie się.