Nowohucianin^^ napisał(a):

|
dajcie jakiś dobry film godny polecenia nie koniecznie nowość ;]
|
Jaka kategoria ?
Ale ja mogę Ci polecić z własnych odczuć.
Ghotica, Blood&Bone, Prawo Zemsty, Skazani shawshank, American History X, The.Tournament
Jeszcze bym coś znalazł ale najpierw wybierz sobie coś z tego
