Siemano
mógłby mi ktoś wycenic taki zestawik.( W nawiasach ocena stanu sprzetu w skali 0-5)
jest to blaszak :
Obudowa (stan to 2/5 cala sie rozlatuje z przodu)
procek: Intel Pentium IV 3.06 GHz
ram; 1,5 GB DDR 2
karta graficzna: GeForce 8500 256 MB
zasilasz: nie pamietam firmy ale moc to 550 W ,chyba to był Feel ale nie jestem pewien
plyta gl: Asus p5vd
dysk twardy: Segatte 160 GB
monitor: Flatron 17 cali ( 4/5)
ile moge za niego zabrac kaski? chce to sprzedac bo leży w domu na wsi a mi sie kaska przyda na Gainera
