AYALA napisał(a):

|
to powinna byc naturalna kolej rzeczy że z pieniądzy za Brozia kupujemy Sernasa.Zagranica za darmoche czy za 300 tyś € nikogo lepszego nie znajdziemy a przecież wiosną mamy walczyc o mistrza.
|
Przecież Widzewowi się udało, a my posiadamy obecnie jakąś tam siatkę skautów.
Mamy siatkę, więc po co wydawać ciężką kasę na Sernasa, jak możemy sobie go znaleźć za 1/3 jego obecnej ceny (kto wie, może już znaleźliśmy

). Nie chce mi się wierzyć, że za te 300 tyś euro nikogo lepszego niż napastnik Widzewa nie da się wyciągnąć.
Sernas to ciekawy piłkarz, ale nie wiadomo tak naprawdę na co go stać. Czy może być lepszy, czy to już maximum. Wyobrażasz sobie, że dajemy za niego 1 mln euro, a gość nie prezentuje się na tyle dobrze, żeby go za 2, 3 lata sprzedać za 3 mln euro. A tak ma wyglądać przecież nasza polityka transferowa.
Nie zainwestowaliśmy w niego w porę, więc teraz nie ma sensu przepłacać.