Temat
:
Mam pytanie....
Wyświetl pojedynczy post
impreza
Senior Member
Od: 09.2007
Skąd: Kraków
Offline
#
20213
06.01.2011, 13:48
chudy_TSW
napisał(a):
no już 4 razy odpinałem i podpinałem wszystko i nic !!! OK dzięki za pomoc na to wygląda że pójdzie na gwarancje ;D
Zworki Master/Slave masz odpowiednio ustawione?
impreza
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do impreza
Znajdź inne posty napisane przez impreza