|
Kasa pewnie raczej za duża za obu panów. A w kwestii nich to nie jestem zbytnio pewny Sotirovicia u nas w zespole ( chociaż kto wie , skoro mówi to sam Andrzej Iwan warto by się zastanowić ) , ale za to Sernasa już prędzej. To zawodnik , który ma za sobą bardzo dobra jesień w naszej ekstraklasie. Tak statystykowo to obok kolegi klubowego Robaka prowadzi w punktacji kanadyjskiej. Warto więc byłoby się nim zainteresować , tym bardziej ,że bardzo Lech starta się o niego
'' Nikt nie wymaga od was samych zwycięstw. Czasami i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od was ambitnej i nieustępliwej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali was za niegodnych podania ręki. ''
Henryk Reyman
|