KOMINEK napisał(a):

Andrzej Iwan, były piłkarz Wisły Kraków a dziś komentator telewizyjny, nie ma wątpliwości, że sprzedaż braci Brożków była dobrą decyzją działaczy Białej Gwiazdy
Dwa milion to mało?
- Oczywiście, że nie. Powiedzmy wprost: Wisła rozpoczęła intensywną przebudowę drużyny, robiąc latem dużo zakupów. Nie wszystkie okazały się przemyślane. Wykonując tyle ruchów kadrowych trzeba też pamiętać, że gdzieś tych wszystkich piłkarzy trzeba pomieścić i nie zawsze się udawało. Kierunek zmian w zespole, w jego mentalności to kierunek ciężkiej pracy. Może nie aż tak ciężkiej jak za Dana Petrescu, ale jednak. Uzyskane pieniądze na pewno przydadzą się, żeby kupić następców pasujących do tego schematu. Nie będzie to łatwe, bo teraz dobry napastnik naprawdę sporo kosztuje, ale w takim układzie nie wahałbym się ani chwili wydać nawet miliona euro na Darvydasa Sernasa z Widzewa lub Vuka Sotirovicia ze Śląska. To zawodnicy znakomicie wyszkoleni i idealnie pasujący do stylu gry, jaki Wisła - tak sądzę - będzie prezentować już wiosną, czyli futbolu efektownego i zarazem efektywnego. - http://sport.onet.pl/pilka-nozna/eks...wiadomosc.html
Przepraszam, że wklejam taki duży cytat ale to chyba ważny przyczynek do naszej dyskusji.
Co do kasy za wymienionych zawodników Śląska i Widzewa to chyba przesadził
|
O czym on bredzi, tych ciężko pracujących już w tym klubie nie ma. Marcelo czy Diaz który mnie osobiście bardzo drażnił, ale jednak dużo pracował, dodajmy do tego że ten zły Dan Petrescu w pierwszej kolejność jeśli chodzi o to z kim lubiał pracować wymieniał braci Brożków i Głowackiego. Wszystkich tych zawodników Bogdan sprzedał.
Nie mam nawet zamiaru komentować nazwiska Vuk Sotirović, samo łączenie go z Wisłą Kraków jest parodią. Sernas coś tam potrafi ale Pawłowi to mógłby buty czyścic.
Niech ludzie którzy mówią przebudowa zastanwią się czy używanie tego słowa w naszym przypadku jest własciwe bo jak ktoś kiedyś napisał. "PRZEBUDOWA nie oznacza rozp*** wszystko co można, tak postępuje dziecko z ADHD które ma problem z ułożeniem domku z lego"
Cytat:
|
Wisła powinna żałować, że nie puściła Pawła wcześniej, kiedy była naprawdę konkretna oferta z Fulham, na pewno dużo lepsza od tej z Turcji. Teraz to była już ostatnia szansa, by jeszcze coś na nim zarobić. On czuł się nasycony. Nie wiem, czy trener Robert Maaskant byłby w stanie jeszcze zmobilizować Pawła do większego wysiłku.
|
Przecież to Fulham zrezygnowało z Pawła po meczu z Arką. Już dobrze nie pamiętam, ablo zrezygnowali całkowicie albo zaczęli kręcić że chcieliby go wypożyczyć.
Pawła nie trzeba było do niczego mobilizować, on chciał tu zostać i nadal strzelać bramki.
Cytat:
|
Mariusz Pawełek na pewno nie zasłużył na podwyżkę/
|
No bo przecież kolega Zdzisław Kapka ściągnął lepszego grajka Milana Jovanica....
http://futbolnet.pl/wiadomosci/andrz...-na-34-procent
Kolejna teoria spiskowa.