Lucas.B napisał(a):

|
O tym, że okienko transferowe jest otwarte i należy poczekać na sam jego koniec słyszę od przeszło 6 lat no i co z tego dla Nas przez ten okres wynikło? Dyrektor sportowy w grudniu zapowiedział że do 17 stycznia mamy mieć skompletowaną kadrę - tym bardziej po tylu osłabieniach co latem i zimą.... Jak myślicie co będzie?
|
bedzie jak co pol roku,testy ochlapow i ktos sie z nich zalapie...a na zamkniecie geb kibicom kupia jakiegos szrota za 200 tys...tylko ,ze prawdziwych kibicw jest moze 10 tys..kto zapelni reszte miejsc na stadionie?moze basalaj zrobi tak jak na narodowym w rugdy?takich tekturkowych kibicow

?