grzybek69 napisał(a):

|
Jak donoszą media to Wisła interesowała się nim już za Skorży! Tyle że się nie dogadali! Więc nie wiem czy Baszczyński musiał im coś mówić w tym temacie!! Proponuje czytać doniesienia do końca a nie tylko nagłówki!!
|
A ja proponuję się tak nie podniecać doniesieniami prasowymi