http://ekstraklasa.tv/ekstraklasa/0,93142.html - z cyklu przeżyjmy to jeszcze raz

Wisła Kraków w rundzie jesiennej 2010, skróty meczów, można sobie przeanalizować. wg mnie Kirm był najlepszym zawodnikiem Wisły w rundzie jesiennej, mam nadzieję, że nie opuści nas w tym okienku
