Wyświetl pojedynczy post
jendrus
Senior Member
 
Od: 09.2010
Skąd: Tarnów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#39260
Stary 06.01.2011, 12:22
że 200 tys chciał to nie<lol>
I to pokazuje że albo murzynów albo z młodej ekstraklasy ale w tedy to ligi na pewno nie wygramy:(
Ba ja sobie i wam życzę chociaż ligi Europejskiej...
Odpowiedz cytując