Wyświetl pojedynczy post
Szarny
Senior Member
 
 
Od: 07.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#39259
Stary 06.01.2011, 12:19
jendrus napisał(a):Wyświetl post
http://www.futbol.pl/artykul/98544.html

Może z Boninem dobrze było by pogadać przydał by się i solidny
Powiedzmy sobie szczerze, że gościa w normalnym kraju nie przepuścili by do dorosłej piłki.
Nie z jego tragiczną koordynacją. Taki pinokio.

Ciągnął grę Górnika w tej rundzie w kilku meczach, ale taka już specyfika naszej ligi.

200 tys euro kontraktu minimum sobie żąda. Tego pewnie nie wiedziałeś
Odpowiedz cytując