jendrus napisał(a):

Powiedzmy sobie szczerze, że gościa w normalnym kraju nie przepuścili by do dorosłej piłki.
Nie z jego tragiczną koordynacją. Taki pinokio.
Ciągnął grę Górnika w tej rundzie w kilku meczach, ale taka już specyfika naszej ligi.
200 tys euro kontraktu minimum sobie żąda.

Tego pewnie nie wiedziałeś
