Wyświetl pojedynczy post
1q2
Socios Wisła Kraków
 
Od: 02.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#39257
Stary 06.01.2011, 12:15
jendrus napisał(a):Wyświetl post
http://www.futbol.pl/artykul/98544.html

Może z Boninem dobrze było by pogadać przydał by się i solidny
Nawet nie żartuj.Gwiazdorek '1 gol i 2 asysty' ,który nie godzi się na kontrakt 4.4 mln zeta+ premie, za 5 lat.
Jak najdalej od takich
94 - Allah Akbar!!
Odpowiedz cytując