Wyświetl pojedynczy post
kalvin
Senior Member
 
Od: 04.2007
Skąd: Copacabana

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2859
Stary 06.01.2011, 11:54
Proszę o kilka słów o tym niedźwiadku. Myślę, że też nie będzie kłopotów, w razie czego wrzucę podpowiedź.

[IMG] Uploaded with ImageShack.us[/IMG]
Przeważnie zachowuję się poważnie...
Odpowiedz cytując