Temat
:
Zagadki europejskie i nie tylko... ;)
Wyświetl pojedynczy post
kalvin
Senior Member
Od: 04.2007
Skąd: Copacabana
Offline
#
2859
06.01.2011, 11:54
Proszę o kilka słów o tym niedźwiadku. Myślę, że też nie będzie kłopotów, w razie czego wrzucę podpowiedź.
[IMG]
Uploaded with
ImageShack.us
[/IMG]
Przeważnie zachowuję się poważnie...
kalvin
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do kalvin
Znajdź inne posty napisane przez kalvin