Wyświetl pojedynczy post
arbuz
Senior Member
 
 
Od: 07.2009
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#39252
Stary 06.01.2011, 11:51
tomasz_19 napisał(a):Wyświetl post
okienko transferowe tak na dobrą sprawę, to otwiera się dla Wisły dopiero jak na zachodzie się zamknie... wtedy wielu przyzwoitych zawodników, którzy nie załapali się do mocniejszych lig z zachodu, w ostateczności wybiorą ofertę Wisły... tak było niedawno z Kirmem, który w jednym z wywiadów szczerze przyznał że czekał na dobrą propozycję z zachodu europy, tzn z mocniejszej ligi, ale się nie doczekał i wybrał nasz klub...
Dokladnie zgadzam sie z toba ale wiekszosc osob na forum twierdzi ze powinnismy byc jak cala europa zachodnia i licytowac sie o najwiekszych a przynajmniej wydawac milion euro na jednego gracza i w przeciagu nastepnych kilku lat dogonic kluby z wloch niemiec czy hiszpani.

A jak nie wyjdzie to trudno zawsze mozna klub sprzedac, klub zdegradowac do klasy nizszej i wtopic sie w szarosc reszty klubow.
Ostatnio edytowane przez arbuz : 06.01.2011 o godz. 13:56.
Odpowiedz cytując