|
okienko transferowe tak na dobrą sprawę, to otwiera się dla Wisły dopiero jak na zachodzie się zamknie... wtedy wielu przyzwoitych zawodników, którzy nie załapali się do mocniejszych lig z zachodu, w ostateczności wybiorą ofertę Wisły... tak było niedawno z Kirmem, który w jednym z wywiadów szczerze przyznał że czekał na dobrą propozycję z zachodu europy, tzn z mocniejszej ligi, ale się nie doczekał i wybrał nasz klub...
|