Wyświetl pojedynczy post
tomasz_19
Senior Member
 
 
Od: 07.2006
Skąd: czy z kąd? mam dylemat

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#39250
Stary 06.01.2011, 11:30
okienko transferowe tak na dobrą sprawę, to otwiera się dla Wisły dopiero jak na zachodzie się zamknie... wtedy wielu przyzwoitych zawodników, którzy nie załapali się do mocniejszych lig z zachodu, w ostateczności wybiorą ofertę Wisły... tak było niedawno z Kirmem, który w jednym z wywiadów szczerze przyznał że czekał na dobrą propozycję z zachodu europy, tzn z mocniejszej ligi, ale się nie doczekał i wybrał nasz klub...
Odpowiedz cytując