Wyświetl pojedynczy post
Mario Nh
Senior Member
 
 
Od: 08.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#39247
Stary 06.01.2011, 10:26
grzybek69 napisał(a):Wyświetl post
Jak donoszą media to Wisła interesowała się nim już za Skorży! Tyle że się nie dogadali! Więc nie wiem czy Baszczyński musiał im coś mówić w tym temacie!! Proponuje czytać doniesienia do końca a nie tylko nagłówki!!
No i co z tego? jedno nie wyklucza drugiego. Tak jak Głowacki zarekomendował braciom Brożkom TS tak Baszczyński zapytany przez włodarzy naszego klubu wydał pozytywną pewnie opinie na temat tego napastnika.

Nie stawiaj tyle wykrzykników.
Odpowiedz cytując